W związku z nałożeniem przez zarządce Krytej Pływalni w Niepołomicach wysokiej opłaty za tzw. "bilet instruktorski" (15 zł za każdą rozpoczętą godzinę!) zmuszona jestem zmienić cennik proponowanych przez nas usług. Zmiany te dotyczą cen lekcji indywidualnych i zajęć z Aqua Aerobiku!
Aqua Fitness - zajęcia dla każdego!
Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, wysmuklić i ujędrnić swoje ciało, a także odciążyć kręgosłup i stawy - te zajęcia są właśnie dla Ciebie ! Nie musisz umieć pływać! Gwarantujemy 100% zadowolenie i satysfakcję.

Czym jest Aqua Zumba?

Aqua Zumba to ta sama zabawa i energia, co na zwykłych zajęciach Zumba Fitness, ale przeniesiona na basen i dostosowana do jego realiów. Muzyka, którą znasz i lubisz, pozytywne emocje oraz wykorzystanie kroków znanych z tradycyjnego aqua fitnessu gwarantują super imprezę na każdych zajęciach. Aqua Zumba jest treningiem oporowym, tzn. że podczas ćwiczeń wykorzystuje się opór stawiany przez wodę aby wzmacniać mięśnie i spalać dodatkowe kalorie.

Dla kogo przeznaczona jest Aqua Zumba?

Absolutnie dla wszystkich. Na zajęcia zapraszamy wszystkie osoby powyżej 16 roku życia. Nie musisz umieć pływać, ani mieć świetnej kondycji by uczestniczyć w ćwiczeniach! Trening w wodzie jest także odpowiedni dla osób z nadwagą, kobiet w ciąży oraz osób, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych prowadzonych na sali fitness. Dzięki dużej gęstości, woda odciąża stawy oraz kręgosłup, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na wykonywanie bardziej wymagających niż na lądzie ćwiczeń bez zwiększenia ryzyka kontuzji1.

Jakie korzyści niesie za sobą trening w wodzie?

1. Wzmocnienie układu sercowo-naczyniowego
2. Zmniejszenie ryzyka nadwagi lub otyłości
3. Zapobieganie utracie masy kostnej i mięśniowej wśród osób starszych
4. Poprawienie koordynacji ruchowej
5. Spalanie kalorii i przyspieszenie metabolizmu (Woda jest zimna, nasz organizm zużywa bardzo dużo energii na utrzymanie właściwej temperatury ciała, na co zużywa dodatkowe kalorie)
6. Delikatny masaż całego ciała, który rozluźnia mięśnie oraz relaksuje
7. Stymuluje układ immunologiczny

PARTNERZY

KKL-Studio Agencja Reklamy Niepołomice H2OShop.pl

KONTAKT

Akademia Pływania "Aqua Team"
Agnieszka Cioś
tel: 668 - 577 - 510
e-mail : agnieszkacios@interia.pl