W związku z nałożeniem przez zarządce Krytej Pływalni w Niepołomicach wysokiej opłaty za tzw. "bilet instruktorski" (15 zł za każdą rozpoczętą godzinę!) zmuszona jestem zmienić cennik proponowanych przez nas usług. Zmiany te dotyczą cen lekcji indywidualnych i zajęć z Aqua Aerobiku!
Aqua Fitness - zajęcia dla każdego!
Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, wysmuklić i ujędrnić swoje ciało, a także odciążyć kręgosłup i stawy - te zajęcia są właśnie dla Ciebie ! Nie musisz umieć pływać! Gwarantujemy 100% zadowolenie i satysfakcję.

O NAS

AKADEMIA PŁYWANIA AQUA TEAM
Serdecznie zaprasza do uczestnictwa w zajeciach prowadzonych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, posiadajacych doswiadczenie w nauce dzieci i dorosłych. Osoby prowadzace zajecia posiadaja wysokie kwalifikacje: instruktor pływania, trener pływania, ratownik WOPR, sedzia pływania, nauczyciel wychowania fizycznego. Jako nauczyciele wychowania fizycznego, a także jako trenerzy i instruktorzy pływania, czujemy sie odpowiedzialni za zdrowie i kondycje fizyczna naszej młodzieży oraz dzieci. Wiedzac o tym, że pływanie jest dyscyplina sportowa, która bardzo pozytywnie wpływa na te cechy, pragniemy zaproponowac wziecie udziału w zajeciach organizowanych przez nasza akademie.

PARTNERZY

KKL-Studio Agencja Reklamy Niepołomice H2OShop.pl

KONTAKT

Akademia Pływania "Aqua Team"
Agnieszka Cioś
tel: 668 - 577 - 510
e-mail : agnieszkacios@interia.pl