W związku z nałożeniem przez zarządce Krytej Pływalni w Niepołomicach wysokiej opłaty za tzw. "bilet instruktorski" (15 zł za każdą rozpoczętą godzinę!) zmuszona jestem zmienić cennik proponowanych przez nas usług. Zmiany te dotyczą cen lekcji indywidualnych i zajęć z Aqua Aerobiku!
Aqua Fitness - zajęcia dla każdego!
Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, wysmuklić i ujędrnić swoje ciało, a także odciążyć kręgosłup i stawy - te zajęcia są właśnie dla Ciebie ! Nie musisz umieć pływać! Gwarantujemy 100% zadowolenie i satysfakcję.

ZAJĘCIA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

„Pływackie przedszkole” to oferta zajec adresowana do grupy dzieci w wieku 3-6 lat. Z uwagi na naturalna aktywnosc przedszkolaków działania instruktora oparte sa o formy zabawowe, wykorzystujace różnorodnosc przyborów pływackich. Prowadzac zajecia w niewielkich grupach (7-8 osób) możemy wnikliwie analizowac postepy dziecka.W grupie 3-4 latków zabawa z kolorowymi przyborami oraz ciekawe scenariusze zajec stanowia zachete do poznawania wodnego swiata. Wiek 5-6 lat to czas, w którym dzieci chetnie podejmuja działania samodzielnie oraz w grupie rówiesniczej. Umożliwia to wzbogacenie programu nauczania o nowe, atrakcyjne formy zajec. Przewaga cwiczen nad zabawami, w tym okresie, pozwala obserwowac wzrost umiejetnosci pływackich oraz zdolnosc przepływania coraz dłuższych odcinków samodzielnie i z przyborem. Przejscie do kolejnego etapu nauczania-doskonalenia- staramy sie realizowac w naturalny sposób, czesto wynikajacy z potrzeby samych dzieci.

termin:
do uzgodnienia

PARTNERZY

KKL-Studio Agencja Reklamy Niepołomice H2OShop.pl

KONTAKT

Akademia Pływania "Aqua Team"
Agnieszka Cioś
tel: 668 - 577 - 510
e-mail : agnieszkacios@interia.pl