W związku z nałożeniem przez zarządce Krytej Pływalni w Niepołomicach wysokiej opłaty za tzw. "bilet instruktorski" (15 zł za każdą rozpoczętą godzinę!) zmuszona jestem zmienić cennik proponowanych przez nas usług. Zmiany te dotyczą cen lekcji indywidualnych i zajęć z Aqua Aerobiku!
Aqua Fitness - zajęcia dla każdego!
Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, wysmuklić i ujędrnić swoje ciało, a także odciążyć kręgosłup i stawy - te zajęcia są właśnie dla Ciebie ! Nie musisz umieć pływać! Gwarantujemy 100% zadowolenie i satysfakcję.

AQUA AEROBIC

To forma zajęć wykonywanych w odciażeniu co cieszy sie dużymi zaletami powodujac odciażenie stawów oraz kregosłupa, obniża napiecie miesniowe, zwieksza ruchomosc w stawach, poprawia kondycje ruchowa i równowage, wpływa korzystanie na samopoczucie likwidujac napiecie i stres oraz wysmukla sylwetke redukujac tkanke tłuszczowa. Cwiczenia te polegaja na pokonywaniu oporu wody co zwieksza prace miesni wykorzystujac przy tym przybory takie jak : pasy wypornosciowe, ''makarony'', deski, piłki. Zajecia sa przeznaczone zarówno dla kobiet jak i dla meżczyzn w różnym wieku, o różnej sprawnosci fizycznej, dla osób zdrowych i z różnymi problemami zdrowotnymi oraz dla osób które nie umieja pływac. Aqua aerobik - wpływa nieznacznie na wzmocnienie układu kostno-miesniowego, poprawe sprawnosci układu krażeniowego oraz oddechowego.

koszt:
Wejscie jednorazowe 20 zł
Karnet 10 zajęć 150 zł ( 10 x 15 zł )

Zajęcia prowadzimy w poniedziałki o godzinie 18:00 oraz w piątki o godzinie 19:00.
Serdecznie Zapraszamy!

PARTNERZY

KKL-Studio Agencja Reklamy Niepołomice H2OShop.pl

KONTAKT

Akademia Pływania "Aqua Team"
Agnieszka Cioś
tel: 668 - 577 - 510
e-mail : agnieszkacios@interia.pl