W związku z nałożeniem przez zarządce Krytej Pływalni w Niepołomicach wysokiej opłaty za tzw. "bilet instruktorski" (15 zł za każdą rozpoczętą godzinę!) zmuszona jestem zmienić cennik proponowanych przez nas usług. Zmiany te dotyczą cen lekcji indywidualnych i zajęć z Aqua Aerobiku!
Aqua Fitness - zajęcia dla każdego!
Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, wysmuklić i ujędrnić swoje ciało, a także odciążyć kręgosłup i stawy - te zajęcia są właśnie dla Ciebie ! Nie musisz umieć pływać! Gwarantujemy 100% zadowolenie i satysfakcję.

DZIECI

Nauke pływania rozpoczynamy od opanowania podstawowych umiejetnosci: poruszania sie, zanurzenia głowy, wydechu do wody, uło¿enie ciała w wodzie na piersiach i grzbiecie. Wykorzystujac do tego celu głównie forme zabawowa przeplatana cwiczeniami, gdzie uczestnicy łacza przyjemnosc przebywania w wodzie z osiagnieciem zamierzonego celu. Zabawy w wodzie wpływaja odpre¿ajaco i pozwalaja zapomniec o leku przed woda, który ma istotny wpływ na uzyskany poziom sprawnosci pływackiej. Nastepnie da¿ymy do opanowania uproszczonego pływania, aby w pózniejszym czasie móc wprowadzac i doskonalic sportowa technike pływacka. Prowadzimy zajecia tak, aby dopasowac do siebie uczestników pod wzgledem wieku i umiejetnosci pływackich, co wpływa na efektywnosc nauczania.

koszt:
Lekcja indywidualna: 55 zł + bilet wstępu
Karnet na 8 lekcji indywidualnych: 440 zł + bilet wstępu

Lekcje 2 osobowe: 70 zł ( 2 x 35 zł ) + bilet wstępu
Karnet na 8 lekcji 2 osobowych:
560 zł ( 2 x po 280 ) + bilet wstępu

Lekcje 3, 4 lub 5 osobowe:
25 zł za osobę + bilet wstępu
Karnet na 8 lekcji 3, 4 lub 5 osobowe: 200 zł za osobę + bilet wstępu

PARTNERZY

KKL-Studio Agencja Reklamy Niepołomice H2OShop.pl

KONTAKT

Akademia Pływania "Aqua Team"
Agnieszka Cioś
tel: 668 - 577 - 510
e-mail : agnieszkacios@interia.pl